Kontaktujte profesionály
+420 602 317 090
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hromosvody a revize Praha 2 a okolí

 
 
 

Revize hromosvodů Praha 2

 
ARCHA montáž i revize hromosvodů
 
Chcete ochránit svůj majetek proti bleskům instalací hromosvodu? Potřebujete opravit starý hromosvod nebo provést povinnou revizi? Obraťte se na ARCHU - sdružení řemesel.
 
 
 
 
 
 
 

Hromosvody

 
  • Provádíme návrhy hromosvodů včetně cenové kalkulace
  • Hromosvody instalujeme v materiálech FeZn, Cu, ALMgsi
  • Ochranné systémy proti blesku navrhujeme dle potřeb každé budovy

Do našich služeb patří také montáž hromosvodů na novostavby i starší domy, jejíž součástí je i uzemnění. Zajišťujeme opravy a revize hromosvodů.

Nejprve vás osobně navštíví náš technik, zjistí potřebné rozměry a další informace a vytvoří kalkulaci s cenovou nabídkou. Poté následuje samotná montáž, která zahrnuje také výkopové práce kvůli uzemnění.

Na dům se nainstaluje jímací tyč, dobře izolované svody hromosvodu, zemnicí tyč a další neméně důležité součásti nutné pro bezpečnou funkci hromosvodu. Pro bezproblémovou funkci hromosvodu je potřeba, aby procházel běžnou údržbou, kterou také poskytujeme. Zabýváme se i opravami a revizemi hromosvodů.
 
 
 
Hromosvody Praha 2 Archa Ivan Falc
 
 
 
 
 
 
Revize hromosvody Praha 2 Archa Ivan Falc
 
 
 

Revize hromosvodů

 
Platné normy doporučují provádět na hromosvodu pravidelné revize. Jejich frekvence vyplývá z nebezpečí, které hrozí v případě zásahu budovy bleskem. Čím vyšší je nebezpečí, tím častěji by měly revize probíhat. S požadavky na revizi se obracejte na naše techniky.

Naše společnost má za sebou spoustu realizovaných zakázek ať už těch malých, tak zakázek většího rozsahu. Podívejte se na čem jsme se podíleli.